Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Haberler
Anasayfa » Televizyon » Vestel 50PF7070 Led Tv

Vestel 50PF7070 Led Tv

Vestel 50PF7070 Led TvLED, LCD ve plazma oturumlar arasındaki rekabet bir şiddetlenip bir durgunlaşırken, karşılaştırmalı testler ne söylerse söylesin her kullanıcı kendine uygun oturumu seçiyor. Kimileri LED oturumları daha fazla seçenek ederken kimileri plazmalara, kimileri ise uygun paralı olduklarından LCD oturumlara yöneliyor. Arka aydınlatmaları ve siyah doygunluğunun yanında ayrı olarak getirdiği enerji tasarrufu ile de öne çıkan LED oturumlara iyi bir örnek olan Vestel 50PF7070, LED oturum tercih etmek isteyen kullanıcılara uygunluğuyla öne çıkıyor.

50 inç boyutlu bir televizyon olan Vestel 50PF7070, LED paneli ve şık gövdesiyle oturma odanızda iyi bir yer tutuyor. Vestel’in Smart LED TV ailesinde yer alan televizyon, Full HD başka bir deyişle 1920×1080 piksel çözünürlüğünde görüntü sunuyor. Böylelikle yüksek tanımlı videoları ve filmleri en iyi kalitede seyretme şansı yakalayabiliyorsunuz. Ultra Dynamic Contrast teknolojisiyle ve LED arka aydınlatmaların da getirdiği avantajla beraber siyah balansını iyi yakalayan Vestel 50PF7070, 400 Hz’lik bir görüntü tarama hızı sağlıyor. Böylelikle hareketli sahnelerde görüntü kaybı yaşamıyorsunuz. 3 adet HDMI ve 2 adet USB irtibatlarıyla etraf aletleriyle da rahatlıkla bağlayabileceğiniz Vestel 50PF7070, akıllı özelliklere de hane sahipliği yapıyor.

Smart Center teknolojisine sahip olan Vestel 50PF7070, bu teknolojisi ile beraber kullanıcıları yalnızca televizyon kanallarını izlemek zorunda bırakmıyor. İnternete de rahatlıkla bağlanabilmenizi sağlayan Vestel 50PF7070, fiyatsız uygulamalarla birbirinden değişik muhtevalarla televizyon başındaki hayatınıza renk katmayı muvaffak olacak türde bir televizyon. 50PF7070’in en güzel özelliklerinden biri ise Follow Me. Çünkü Follow Me özelliği ile televizyonunuzdaki dijital yayını tablete taşıyabiliyorsunuz. Böylelikle tablet başındayken de TV izleme bahtınız bulunuyor. Ayrı olarak MediaShare özelliği ile de tabletinizde bulunan resimleri televizyona aktarmanız olası.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*