Çarşamba , 28 Haziran 2017
Son Haberler
Anasayfa » Elektronik » Mobaks Multi Bluetooth Kulaklık

Mobaks Multi Bluetooth Kulaklık

Mobaks Multi Bluetooth KulaklıkDünyanın en ehemmiyetli markalarının yetkili distribütör firması Mobiltel tarafından 2011 seneninde piyasaya sunulan Mobaks mobil aksesuar ürünleri, bilhassa akıllı telefon kullanıcılarına hitap eden pek çok başarılı ürüne hane sahipliği yapıyor. Uzun telefon müzakerelerinde konfor arayan kullanıcılar tarafından seçenek edilen Bluetooth kulaklıklara da iyi bir örnek veren Mobaks, Multi Bluetooth kulaklığıyla ellerinizi serbest bırakacak.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olarak satışa çıkartılan Mobaks Multi Bluetooth kulaklık, parlak malzemeli dış görünüşüyle sade bir tasarım sunuyor. Bu alanda hizmet veren pek çok üründen tanıdık olduğumuz gibi mandallı bir gövdeye sahip olan cihaz, böylelikle kolayca kıyafetinize iliştirilebiliyor. Kolay bir eşlemenin hemen peşinden telefonunuzdan yapacağınız aramaları kontrol altına alabilen Multi Bluetooth kulaklık, üzerinde bir buton, açma kapama düğmesi ve ses düzeyi kontrol noktası bulunduruyor.  Gövdenin ortasına yerleştirilmiş olan butonla telefonunuza gelen aramaları cevap verebilmenizi sağlayan Multi Bluetooth kulaklık, bu arada son aramaları tekrar geri arayabilmenizi de sağlıyor. Sesli arama yapabilmenize de imkan tanıyan cihaz, ansızın fazla telefon kullanan kullanıcılar için de uygun. Şahsi ve iş hattını değişik telefonlarda tutan kullanıcılar için iki telefon hattını tanımlayabilen Multi Bluetooth kulaklık,  böylece bir meselesi daha ortadan kaldırıyor.

Kulak içine rahat oturan ve kulağınıza sabitleyebilmeniz için yanında çıkartılabilir bir mandal bulunduran kulak içi kulaklığıyla müzakereleriniz esnasında sıkıntı yaşamanızı engelleyen Multi Bluetooth kulaklık, ses kalitesiyle de ideal performans gösteriyor. Cihazınızdan 10 metre uzaklığa kadar kablosuz müzakerelerinizi yapabileceğiniz Bluetooth 3.0 sürümüyle gelen kulaklık, 7 saate kadar konuşma müddeti ve 160 saate kadar da bekleme müddeti sunuyor. Tüm bu müddetlerin nihayetinde da takriben 2 saatte şarj oluyor.

Bir yorum

  1. Mobaks bluetooth Kulaklık aldım sesim çok net gidiyor fakat hiç ses gelmiyor bana sorunumu gidermenizi rica ediyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*