Perşembe , 29 Haziran 2017
Son Haberler
Anasayfa » Programlar » İnternet Download Manager ”İndirme Programı”

İnternet Download Manager ”İndirme Programı”

İnternet Download Manager ”İndirme Programı”İnternet Download Manager internet üzerinden indireceğiniz dosyaları çok hızlı bir şekilde indirmeye yarayan bir indirme programıdır.Chrome,Mozilla Firefox,Opera ve İnternet Explorer gibi tarayıcıların hepsinde indirme işlemi yapabilmektedir.Ayrıca program yarıda kalan indirme işlemlerinizi daha sonra yarıda kalmış şekliyle indirmeye devam edebilmektedir.Program oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir öyle ki indirdiği video,dosya ve programların hepsini ayrı ayrı dosyalara kaydederek olası karışıklıkları da önlemiş oluyor.İnternet Download Manager yeni güncellemelere de açık durumda üretilmiş her güncelleme de program daha da geliştirilmektedir öyleki tüm video,film ve dosya programlarını indirme de sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.
Sonuç olarak İnternet Download Manager internette önünüze gelen ve indirmek istediğiniz tüm dosyaları indirme de bize göre sizi tatmin edecek düzeyde bir program.İndirme adına bir program arıyorsanız hiç düşünmeden İnternet Download Manageri tavsiye ediyoruz.

Bir yorum

  1. İndirip de deneme süresi bitince gayet rahatsız eden, dizi altyazılarıyla uğraşan bir kişi olarak divxplanettan bir altyazı indirirken indirememe hatası veren tuhaf program. Yararı yok mu var ancak dezavantajları da var biline 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*