Pazar , 25 Haziran 2017
Son Haberler
Anasayfa » Programlar » BearShare Müzik İndirme Programı

BearShare Müzik İndirme Programı

BearShare Müzik İndirme ProgramıBearshare, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan başarılı bir müzik indirme ve dosya paylaşım programıdır. 20 milyondan fazla videoyu ve müziği indirmenize imkan sağlayan program, bu arada indirmeden de müzik dinlemenize olanak sağlamaktadır.

Programın en güzel yanlarından birisi de yapılan tüm paylaşımların sizin gibi diğer kullanıcılar tarafından yapılıyor olmasıdır. Bilgisayarınız üzerinde belirleyeceğiniz bir klasörü, diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve kullanıcıların belirlemiş olduğunuz klasör üzerinde yer alan dosyaları indirmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan muhtevalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Hem de Bearshare sayesinde diğer kullanıcılarla arkadaşlıklar kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. İsterseniz bir yandan sohbet ederken, bir yandan da istediğiniz her türlü dosyayı indirebilir ve aynı anda müzik dinleyebilirsiniz. Müzik indirme ile ilgili kullanıcılara değişik bir tecrübe sunan program kesinlikle tecrübe etmesi gereken yazılımlar arasında bulunmaktadır.

Ayrı olarak program içerisinde yer alan DJ ve keşfet bölümleri yardımıyla yeni şarkılara ve albümlere göz atarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yeni şarkılar keşfetmek için kullanabileceğiniz bu bölümler sayesinde en yeni albümleri görüntüleyebilir, en popüler şarkıları ve şarkıcıları görebilir, hem de en popüler müzik tarzlarını ve bunlar altında yer alan parçaları görüntüleyebilirsiniz.

Müzik indirmek ve dinlemek Bearshare ile artık çok daha kolay ve eğlenceli. Sizler de Bearshare’i hemen kullanmaya başlayarak sevdiğiniz müzikleri kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Ben de kullanıyorum bu programı. Gayet güzel ve hızlı olduğunu düşünüyorum. İşimi uzun bir süre gördü kereta 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*