Salı , 28 Mart 2017
Son Haberler
Anasayfa » Kampanyalar » Avea’dan Her yöne 1000 dk + 5000 SMS + 2 GB İnternet Sadece 39 TL

Avea’dan Her yöne 1000 dk + 5000 SMS + 2 GB İnternet Sadece 39 TL

Avea'dan Süper Üçlü Büyük Paket SAdece 39 tl !Aveanın son zamanlardaki telefon paketi çıkarmasındaki hızı devam ediyor. Avea yine bir yenilik yaparak ”Süper Üçlü” adında yeni ve gayet cazip bir paketle karşımızda.
Aveanın süper üçlü paketinin içerisinde neler bulunuyor şimdi onlara bi bakalım. Süper üçlü pakette Süper Yurtiçi her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece bulunmakta. Peki bu Süper Üçlü paketin fiyatı ne diye soracak olursanız sadece 39 tl olduğunu görmekteyiz.
Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve BUYUK3LU yazıp 5555’e SMS gönderin, Süper Üçlü Büyük Paket’iniz cebinize gelsin.

Ücretlendirme
Hangi Paket? ==> Süper Üçlü Büyük Paket
Ne Alırım? ==> Her yöne 1000 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? ==> 39 TL
Nasıl Alırım? ==> BUYUK3LU yaz 5555’e ücretsiz SMS gönder

Süper Üçlü Büyük Paket Detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

-28 Ocak 2014 tarihi itibarıyla, Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı içeren Süper Üçlü Büyük Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
-Süper Üçlü Büyük Paket’in ücreti 39 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
-Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper Üçlü Büyük Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, BUYUK3LU yazıp, 5555’e mesaj atarak Süper Üçlü Büyük Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
-Süper Üçlü Büyük Paket’ten faydalanmak isteyen müşterilerin Avea’nın Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki faturasız bireysel tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
-Süper Üçlü Büyük Paket Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Hemşehrim tarifeleri dışındaki faturasız bireysel tarifelerdeki müşterilere ve faturasız bireysel taraftar hattı olan müşterilere açık olacaktır
-Süper Üçlü Büyük Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
-Süper Üçlü Büyük Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
-Süper Üçlü Büyük Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Süper Üçlü Büyük Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar BUYUK3LU yazıp 5555’e göndererek, Süper Üçlü Büyük Paket’i alabilirler.
-Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL BUYUK3LU yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

-Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
-Süper Üçlü Büyük Paket’i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
-Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir
-Süper Üçlü Büyük Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Süper Üçlü Paket İptali için IPTAL BUYUK3LU yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*